Стрічка новин ПрАТ "Агра"

Текст повідомлення: 

Шановні Акціонери!
Приватне акціонерне товариство «АГРА» (код ЄДРПОУ 31659485, місцезнаходження: Україна, 49083,               м. Дніпропетровськ, вул. Собінова, б. 1) повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів Товариства, які відбудуться „26” лютого 2013 року об 11.00 годині за адресою: Україна, 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Собінова, 1, поверх 2, к. 226.

Порядок денний:

  1. Про затвердження ринкової вартості акцій Товариства.
  2. Прийняття рішення про збільшення статутного капіталу Товариства шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків.
  3. Прийняття рішення про приватне розміщення акцій.
  4. Визначення уповноваженого органу Товариства, якому надаються повноваження затверджувати результати приватного розміщення та приймати інші рішення, пов’язані з розміщенням акцій.

 
Реєстрація акціонерів проводитиметься з 09:45 год. до 10:45 год. за місцем проведення зборів.
Дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах  -                    20.02.2013 року.
Для участі у загальних зборах необхідно мати при собі:
1. Паспорт чи документ, який посвідчує особу акціонера (або його представника).
2. Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах для представників акціонерів:

  1. юридичних осіб, посвідчену печаткою юридичної особи або нотаріусом;
  2. фізичних осіб, посвідчену нотаріусом. 

В період до дати проведення позачергових загальних зборів, а також безпосередньо в день проведення зборів акціонер має можливість ознайомитися з документами, необхідними для прийняття рішення з питань порядку денного, за адресою:  Україна, 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Собінова,1, к. 226, з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00. Довідки за телефоном (056) 732-24-26. Особа, відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів з документами,необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного – директор Товариства Шершень С.М.

 

Директор ПрАТ «АГРА»                                                                                          Шершень С.М.