Стрічка новин ПрАТ "Агра"

Текст повідомлення: 

         Шановні Акціонери!
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АГРА»
(код ЄДРПОУ 31659485, місцезнаходження: Україна, 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Собінова, б. 1)

повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів, які відбудуться 01” березня 2016 року об 11.00 годині за адресою: Україна, 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Собінова, 1, поверх 2, к. 226.

Порядок денний:

  1. Про обрання робочих органів загальних зборів акціонерів Товариства.
  1. Про відкликання та обрання  Директора Товариства.
  2. Про розгляд звернення ТОВ «ТД «АГРОАЛЬЯНС» (код за ЄДРПОУ 37303065) з клопотанням виступити майновим поручителем перед ПАТ «МЕГАБАНК» та надати в заставу ПАТ «МЕГАБАНК» в якості забезпечення всіх зобов’язань ТОВ «ТД «АГРОАЛЬЯНС» за Генеральним договором на здійснення кредитних операцій та договорами, що будуть укладені в межах його умов, нерухоме майно Товариства.
  3. Про розгляд звернення  ТОВ «ТД «АС-ТЕРРА» (код за ЄДРПОУ 37303065) з клопотанням виступити майновим поручителем перед ПАТ «МЕГАБАНК» та надати в заставу ПАТ «МЕГАБАНК» в якості забезпечення всіх зобов’язань ТОВ «ТД «АС-ТЕРРА»» за Генеральним договором на здійснення кредитних операцій та договорами, що будуть укладені в межах його умов, нерухоме майно  Товариства.
  4. Про надання згоди Директору ПрАТ «АГРА» або іншій, належним чином уповноваженій особі, на підписання договорів забезпечення та інших необхідних документів.

Реєстрація акціонерів проводитиметься з 09:45 год. до 10:45 год. за місцем проведення зборів.
Перелік акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах акціонерів буде складено станом на 24 годину 24 лютого 2016 року.
Для участі у загальних зборах необхідно мати при собі:
1. Паспорт чи документ, який посвідчує особу акціонера (або його представника).
2. Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах для представників акціонерів:

  1. юридичних осіб, посвідчену печаткою юридичної особи або нотаріусом;
  2. фізичних осіб, посвідчену нотаріусом. 

В період до дати проведення загальних зборів, а також безпосередньо в день проведення зборів акціонер має можливість ознайомитися з документами, необхідними для прийняття рішення з питань порядку денного, за адресою:  Україна, 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Собінова,1, к. 226, з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00. Довідки за телефоном (056) 732-24-26. Особа, відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів з документами,необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного – директор Товариства Шершень С.М.

 

З повагою,

Директор ПрАТ «АГРА»                                                                                                                  Шершень С.М.