Стрічка новин ПрАТ "Агра"

 

Шановні Акціонери!
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АГРА»
(код ЄДРПОУ 31659485, місцезнаходження: Україна, 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Собінова, б. 1)

повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів, які відбудуться «17» червня 2016 року об 11.00 годині за адресою: Україна, 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Собінова, 1, поверх 2, к. 226.

Проект порядку денного:

  1. Про обрання робочих органів загальних зборів акціонерів Товариства та затвердження регламенту проведення загальних зборів акціонерів Товариства.
  2. Про передачу в іпотеку АТ «УКРЕКСІМБАНК» належного Товариству нерухомого майна та укладення із Банком договору іпотеки в забезпечення виконання зобов`язань Товариства з обмеженою відповідальністю «АТЛАНТІС» (код ЄДРПОУ 30012937) перед Банком за Генеральною кредитною угодою, що буде укладена між Банком та Товариством з обмеженою відповідальністю «АТЛАНТІС», а також надання повноважень на укладення та підписання договору іпотеки.

 

Реєстрація акціонерів проводитиметься з 09:45 год. до 10:45 год. за місцем проведення зборів.
Перелік акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах акціонерів буде складено станом на 24 годину 13 червня 2016 року.
Для участі у загальних зборах необхідно мати при собі:
1. Паспорт чи документ, який посвідчує особу акціонера (або його представника).
2. Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах для представників акціонерів:

  1. юридичних осіб, посвідчену печаткою юридичної особи або нотаріусом;
  2. фізичних осіб, посвідчену нотаріусом. 

В період до дати проведення загальних зборів, а також безпосередньо в день проведення зборів акціонер має можливість ознайомитися з документами, необхідними для прийняття рішення з питань порядку денного, за адресою:  Україна, 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Собінова,1, к. 226, з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00. Довідки за телефоном (056) 732-24-26. Особа, відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів з документами,необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного – директор Товариства Клименов Я.М.

 

З повагою,

Директор ПрАТ «АГРА»                                                                                                                Клименов Я.М.